.

  • +420 774 723 158
  • kancelar [zavináč] mshpraha [tečka] cz
  • Úterý 08:00 - 20:00

Smutná zpráva

Vážení přátelé, kamarádi,
bohužel dnes nepřináším dobrou zprávu.
Dne 25.5.2023 nás navždy opustil člen SDH Praha 17 - Řepy, který byl zároveň i velitelem místní JSDH p. Radek Němota ve věku nedožitých 48 let.
 
Poslední rozloučení bude dne 31.5.2023 v 13 hodin v obřadní síni ve Slaném.
 
Radku, nikdy nezapomeneme.
 
Upřímnou soustrast rodině, jakož i té hasičské.
Čest jeho památce!
 
Může jít o obrázek text, kde se píše Kdo srdci žije, neumírá. Fr. Hrubín V hlubokém zármutku oznamujeme všem príbuznym známym smutnou zprávu, že opustil náš milovany manžel, tatínek, syn, zet, bratr, švagr a strýc, pan Radek NÉMOTA ve tvrtek 25. 2023 po krátké nemoci ve veku nedožitych 48 let. Poslední rozloučeni naším zesnulým bude stredu hodin síni Slaném. Poté bude prevezen ak večnému spánku uložen do hrobu na hrbitove v Peruci. 2023 Jménempozustalych: Martina, manželka Vašek, Maruška, Maty, deti Marcela, maminka Pavel, ostatní príbuzni Pohrebni služba Fric s.r.o. ,Slany.Může jít o černobílý obrázek 1 osobě , ambulance a textu

Search