.

  • +420 774 723 158
  • Úterý 08:00 - 20:00

Zpracování ocenění pro členy

Všem přeji dobrý den,
vážení, chtěl bych Vás upozornit, že od této chvíle máte možnost zasílat své návrhy na ocenění pro své členy k tomuto speciálně vytvořený e-mail:Člen VV MSH Praha p. Jordák tuto celou oblast dostal na starosti, kdy bude provádět kontrolu oprávněnosti Vaší žádosti, zda jsou splněny veškeré podmínky pro udělení, dodrženy odstupové lhůty, dostačující odůvodnění atd.

V příloze zasílám formuláře, které budou akceptovány pro vyplnění a dále opětovně přehled po kolika letech se může co udělit. Nemůže si každý upravovat formulář jak chce a jak se mu hodí. Můžete využít i návrh v pdf, který se vyplňuje dobře. Záleží na Vás.

Soubory k naleznete v sekci Sbory -> Dokumentace SDH -> Návrhy na ocenění

Nebo přímo zde:

Pravidla ocenění SH ČMS

Návrh na udělení ocenění DOC

Návrh na udělení ocenění PDF

Návrh na udělení MZV a stužky M.Wagner.

©2019 MSH Praha. Všechna práva vyhrazena

Search