.

  • +420 774 723 158
  • kancelar [zavináč] mshpraha [tečka] cz
  • Úterý 08:00 - 20:00

Oslavy 100. let ČSR 29. 9. 2018

Ve čtvrtek 29. září 2018 se konaly oslavy 100. let výročí českoskolvenské republiky městského sdružení hasičů hlavního města Prahy. Oslavy se konaly ve starobylých prostorách špejcharu v městské části Praha - Dubeč. Na oslavu svátku republiky se sjeli zástupci téměř všech pražských sborů, čestní hosté z řad magistrátu hlavního města, hasičského záchranného sboru, sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka a jeho organizací. Na úvod večera všechny přivítal starosta městského sdružení hasičů Martin Wagner, následovaný primátorkou Prahy paní Adrianou Krnáčovou a starostou městské části panem Jaroslavem Tošilem a samozřejmě nechyběli ani zástupci hasičského záchranného systému. Velmi vítaným doprovodem akce byla i ukázka techniky používané pražskými hasiči. Po úvodním slově se přešlo ke slavnostnímu předání pamětních medailí k výročí 100. let republiky vydaných SH ČMS. Po slavnostním předání následovalo občerstvení a volná zábava, kdy večerem provázela skupina Duo regent.

Velký dík patří všem, kteří se této významné události zúčatnili. Patří se také poděkovat všem členům výkonného výboru, kteří se podíleli na přípravách a průběhu samotného slavnostního večera a v neposlední řadě se patří poděkovat hasičům SDH Praha - Dubeč za přípravu akce a úklid prostor po akci samotné.

Fotogalerie k akci je možné nalézt ZDE

©2019 MSH Praha. Všechna práva vyhrazena webmaster [zavináč] mshpraha [tečka] cz

Search