.

  • +420 774 723 158
  • kancelar [zavináč] mshpraha [tečka] cz
  • Úterý 08:00 - 20:00

Pozvánka na shromáždění delegátů sborů

Vážení členové VV MSH hl. m. Prahy, vážené starostky, starostové SDH v Praze, členové KRR, v příloze si vám dovoluji zaslat pozvánku na Shromáždění delegátů, které se bude konat dne 30.10.2018 (pozvánka s programem bude následovat co
nejdříve) v zasedací místnosti MSH Praha, Ohradní 26, Praha 4, 1. patro. Jak jistě víte, došlo k úmrtí starosty SH ČMS p. Richtera a z rozhodnutí  VV SH ČMS bude provedena nová volba starosty SH ČMS do VI. sjezdu SH  ČMS. Tudíž, starostové OSH budou na svém Shromáždění volit nového starostu SH ČMS-prosinec 2018. Z tohoto důvodu je nutné provést naše Shromáždění, ovšem ne  představitelů sborů, ale Shromáždění delegátů, kdy z každého sboru bude  nominován jeden delegát. Pokud budete mít návrh-kandidáta za Prahu na  funkci starosty SH ČMS, zašlete prosím jeho jméno po vašem rozhodnutí  aby mohlo být předneseno jako návrh všem SDH v Praze a případný kandidát  nahlášen na ústředí SH ČMS.

Zde bude zároveň důležité z vybraných kandidátů, nahlášených na ústředí  (zatím nejsou upřesněni) vybrat toho, koho budeme volit, přesněji, komu  bude dán hlas za MSH hl. m. Prahy při setkání starostů OSH.
Věřím, že vše proběhne dle pravidel. Na tomto našem Shromáždění delegátů  dne 30.10.2018 vám budou přečteny zprávy a ostatní podklady, jako při  běžném Shromáždění představitelů sborů.

 

Pozvánka ZDE

Děkuji všem za pochopení a těším se na vás.
S pozdravem, M.Wagner.

©2019 MSH Praha. Všechna práva vyhrazena webmaster [zavináč] mshpraha [tečka] cz

Search