.

  • +420 774 723 158
  • kancelar [zavináč] mshpraha [tečka] cz
  • Úterý 08:00 - 20:00

Vyhlášení Výzvy MŮJ KLUB 2019

MŠMT na svých webových stránkách tento týden zveřejnilo VÝZVU K PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ NA ROK 2019 V RÁMCI DOTAČNÍHO PROGRAMU MŮJ KLUB.

http://www.msmt.cz/sport-1/vyzva-muj-klub-2019

Součástí vyhlášení je “kalkulačka můj klub”, kde si každý SK může přibližně spočítat svou případnou výši dotace, vázáno je to pouze na počet dětí v jednotlivých věkových kategorií od 0 – 23 let, členská základna se udává platná k 30. 9. 2018, ročník narození 1996 a mladší.

TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ PROSTŘEDNICTVÍM INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MŠMT JE NEJPOZDĚJI DO 31. ŘÍJNA 2018.

 

Pro možnost podávání žádostí do tohoto programu je nutné, aby žadatelé (TEDY JEDNOTLIVÁ SDH) měli ve spolkovém rejstříku zapsán cíl činnosti dle Stanov SH ČMS. Tuto změnu Kancelář SH ČMS zajistí postupně u všech pobočných spolků, v tuto chvíli ji však přednostně musíme provést u těch sborů, které budou žádat o dotaci z uvedeného programu na příští rok.

Níže naleznete seznam sborů, které obdržely dotaci v roce 2018, těmto sborům zabezpečíme potřebný zápis automaticky v příštím týdnu. Bohužel seznam je uveden bez okresů a krajů, jen z IČ, tak jak ho zveřejnilo MŠMT.

Rádi bychom abyste oznámili, KTERÉ SBORY UVAŽUJÍ O PODÁNÍ ŽÁDOSTI O DOTACI Z PROGRAMU MŮJ KLUB 2019 A NEJSOU V ZASLANÉM SEZNAMU příjemců dotace v tomto roce.

Vyplňte do přiložené tabulky a zašlete nám ho prosím do 13. 10. 2018, abychom jim mohli zapsat cíl činnosti do rejstříku.

 

Seznam SDH - Můj klub 2018

Seznam nových žadatelů - Můj klub 2019

©2019 MSH Praha. Všechna práva vyhrazena webmaster [zavináč] mshpraha [tečka] cz

Search